ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – İNSAN KAYNAKLARI UZMANI – 25.11.2021 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA eleman ilanı İNSAN KAYNAKLARI UZMANI ilanı Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kışın Açık Otelimizde İnsan Kaynakları – Bordro Uzman Yardımcısı olarak görevlendirmek takıp arkadaşı aramaktayız. Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili sürecin yönetilmesi, kontrolü ve raporlanması, İşe giriş ve İşten çıkış personel işlemleri gibi tüm özlük süreçlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yürütülmesi, PDKS programı üzerinden, puantaj, kontrol, raporlama ve aktarımlarının yapılması sürecini yürütmek, Uygun aday bulunduğu takdirde İşbaşı hemen verilecektir. *Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. *Lojman ve Personel Servisi vardır. ( Servis Güzergâhı Tosmur, Alanya, Konaklı, Payallar, Türkler, Avsallar ve İncekum ) *Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani