BAY MAĞAZA SORUMLUSU İŞ İLANI – 18.10.2020 – İSTANBUL İŞ İLANIİŞ İLANI DETAYLARI

i̇stanbul iş ilanıMeraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti. eleman ilanı BAY MAĞAZA SORUMLUSU ilanı Buradaki .BAY MAĞAZA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


Firma : Meraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

Pozisyon : BAY MAĞAZA SORUMLUSU

Şehir : İSTANBUL

Açıklama : Bayrampaşa Mega Center Toptan Gıda Sitesi’nde Bulunan Toptan Kuruyemiş Firmasına;Mağaza Sorumlusu Pozisyonunda Çalışacak,Logo/Go Plus Kullanabilen,Satış, Pazarlama Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı,Tercihen Gıda Sektöründe Tecrübeli,Aktif Araç Kullanabilen,Askerlik Vazifesini Tamamlamış,Ms Office Programlarını Kullanabilen,Bay Eleman Aranıyor.

İŞ İLANI BAŞVURU DETAYI

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT


Not :

i̇stanbul iş ilanını sizler için listeliyoruz.Meraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti. iş ilanına ait olan bu yazı BAY MAĞAZA SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BAY MAĞAZA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


#i̇stanbulmodhotel, #i̇stanbulisilanı, #i̇stanbulişilanı, #i̇stanbulelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #i̇stanbulisilani, #i̇stanbulelemanilanı,