DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM İŞ İLANI – 18.10.2020 – ÇORUM İŞ İLANIİŞ İLANI DETAYLARI

çorum iş ilanıENCİ DANIŞMANLIK eleman ilanı DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM ilanı Buradaki .DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


Firma : ENCİ DANIŞMANLIK

Pozisyon : DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM

Şehir : ÇORUM

Açıklama : Çorum Bahçelievler’de haftanın 6 günü 76 yaşındaki demans ( unutkanlık ) başlangıcı olan yaşlı teyzenin ev işlerini yemeğini yapacak,kahvaltısını verecek,teyzeyle beraber dışarı çıkıp gelecek,can yoldaşı olacak tecrübeli 30 – 45 yaş arası temizliğine dikkat eden Çorum Bahçelievler civarında oturan yaşlı bakıcısı arıyoruz.

Çalışma saatleri sabah 08.00 akşam 18.00

ücret görüşmede karşılıklı görüşülecek

İŞ İLANI BAŞVURU DETAYI

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT


Not :

çorum iş ilanını sizler için listeliyoruz.ENCİ DANIŞMANLIK iş ilanına ait olan bu yazı DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .DENEYİMLİ BAYAN HASTA BAKICISI ARIYORUZ ÇORUM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


#çorummodhotel, #çorumisilanı, #çorumişilanı, #çorumelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #çorumisilani, #çorumelemanilanı,