SATIŞ PERSONELİ İŞ İLANI – 18.10.2020 – BURSA İŞ İLANIİŞ İLANI DETAYLARI

bursa iş ilanıKaracakaya İçecek Dağıtım Paz.Ltd.Şti eleman ilanı SATIŞ PERSONELİ ilanı Buradaki .SATIŞ PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


Firma : Karacakaya İçecek Dağıtım Paz.Ltd.Şti

Pozisyon : SATIŞ PERSONELİ

Şehir : BURSA

Açıklama :
Karacakaya, 2007 yılında Uludağ’ın zirvesinde, Soğukpınar köyünde doğal suyun çıktığı noktada kuruldu.
Uludağ’ın zirvesinde, 1450 metre yükseklikte bulunan Karacakaya Su dolum merkezi, borularla taşıma yapmadan, suyu kaynağından direkt olarak şişeleyerek müşterileriyle en doğal suyu buluşturma hedefini halen korumaktadır.
Karacakaya Su,iyi kaynak seçimi, eşsiz lezzeti ve doğal mineralli yapısıyla su sektöründe Türkiye’de satışları en hızlı büyüyen firmasıdır.

Su ve Meşrubat sektöründe deneyimli,
Saha çalışmasına müsait,
Aktif araç kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Disiplinli ve Ekip çalışmasına uyumlu,
Kadın adayların başvurularını bekliyoruz.
Sektör : Gıda

İŞ İLANI BAŞVURU DETAYI

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT


Not :

bursa iş ilanını sizler için listeliyoruz.Karacakaya İçecek Dağıtım Paz.Ltd.Şti iş ilanına ait olan bu yazı SATIŞ PERSONELİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SATIŞ PERSONELİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


#bursamodhotel, #bursaisilanı, #bursaişilanı, #bursaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bursaisilani, #bursaelemanilanı,