SERVİS DANIŞMANI İŞ İLANI – 18.10.2020 – HATAY İŞ İLANIİŞ İLANI DETAYLARI

hatay iş ilanıFER OTOMOTİV eleman ilanı SERVİS DANIŞMANI ilanı Buradaki .SERVİS DANIŞMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


Firma : FER OTOMOTİV

Pozisyon : SERVİS DANIŞMANI

Şehir : HATAY

Açıklama : KIA FER OTOMOTİVDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU DENEYİMLİ BİLGİSAYAR PROĞRAMINA HAKİMİYETİ OLAN GÜLERYÜZLÜ İKNA KABİLİYETİ OLAN PERSONEL ALIMI OLACAKTIR.BAŞVURMAK İSTEYEN ADAYLARIN eshar.kia@ferotomotiv.com.tr ADRESİNE FOĞRAFLU BAŞVURU FORMUNUN MAİL GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.NO:İSKENDERUN ADRESİNDE İKAMET EDENLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

İŞ İLANI BAŞVURU DETAYI

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT


Not :

hatay iş ilanını sizler için listeliyoruz.FER OTOMOTİV iş ilanına ait olan bu yazı SERVİS DANIŞMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SERVİS DANIŞMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


#hataymodhotel, #hatayisilanı, #hatayişilanı, #hatayelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #hatayisilani, #hatayelemanilanı,