YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA İŞ İLANI – 18.10.2020 – ANTALYA İŞ İLANIİŞ İLANI DETAYLARI

antalya iş ilanıENCİ DANIŞMANLIK eleman ilanı YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA ilanı Buradaki .YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


Firma : ENCİ DANIŞMANLIK

Pozisyon : YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA

Şehir : ANTALYA

Açıklama : Antalya Alanya’da eşiyle beraber yaşayan kanser hastası yatalak durumda olan yaşlı amcaya bakacak, bezini bağlayacak, ilacını yemeğini verecek kişisel bakımını yapacak yatılı çalışacak tecrübeli ve referanslı bayan hasta bakıcısı arıyoruz.

Maaş 3700 tl + izin parası

ENCİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İŞ İLANI BAŞVURU DETAYI

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT


Not :

antalya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ENCİ DANIŞMANLIK iş ilanına ait olan bu yazı YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .YATILI HASTA BAKICISI ARIYORUZ ANTALYA iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.


#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #antalyaisilani, #antalyaelemanilanı,