ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – DEPO ŞEFİ – 26.03.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA eleman ilanı DEPO ŞEFİ ilanı Buradaki .DEPO ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
DEPO ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
• En az Lise Mezunu • Otelcilik sektöründe en az 1 yıl Depo Şefi olarak çalışmış, • Depoya gelen ürünleri prosedüre uygun olarak teslim alarak kayıt altına alabilecek, • Depodan çıkışı yapılacak ürünlerin prosedüre uygun olarak çıkışlarını yaparak kayıt altına alabilecek, • Depoda bulunan ürünlerin gıda ve iş güvenliği açısından uygun şartlarda depolanmasını ve korunmasını sağlayabilecek, • Tercihen Sedna ve Excel paket programlarını kullanabilen, • Bay Not: 1- Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 2- Lojman ve Personel Servisi vardır. ( Servis Güzergâhı Tosmur, Alanya, Konaklı, Payallar, Türkler, Avsallar ve İncekum ) 3- 09:30 – 17:00 saatleri arasında 0538 946 17 16 numaradan Satınalma Müdürü ile iletişim kurabilirler. 4- Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani