ANTIQUE ROMAN PALACE – AŞÇIBAŞI – 26.03.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıANTIQUE ROMAN PALACE eleman ilanı AŞÇIBAŞI ilanı Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ANTIQUE ROMAN PALACE
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya merkezdeki 5 yıldızlı otelimize, aşağıdaki şartlara uyan Aşcıbaşı çalışma arkadaşı aramaktayız. * Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun veya Mesleki yeterlilik ya da Ustalık belgesine sahip * Benzer pozisyonda en az 5 sene tecrübeli * En az 3 yıl 5 yıldızlı otellerde aşçıbaşı pozisyonunda çalışmış, * Hijyen ve gıda güvenliği yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli * Sunum becerisi yüksek, * İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen, * Dünya Mutfakları ve sunumları hakkında bilgi sahibi * Mutfak personelinin eğitim planlamasını yapabilecek ve mesleki eğitimleri verebilecek * Personel yönetimi konusunda disiplinli ve adil BAŞVURU İÇİN RESİMLİ CV LERİNİZİ insankaynaklari@antiqueromanpalace.com ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ. Uygun adaylara randevu verilerek, görüşme için davet edilecektir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani