BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT – MINICLUB ELEMANI – 18.04.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıBLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT eleman ilanı MINICLUB ELEMANI ilanı Buradaki .MINICLUB ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT
Pozisyon :
MINICLUB ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Blue Marlin Deluxe-Spa & Resort Ultra All inclusive konseptinde hizmet veren otelimizde "Çocuk Klubü Animatörü "pozisyonunda görev yapacak; - Pedagoji eğitimi almış (tercihen)/ Eğitim Fakültesi bölüm mezunu, - Öğrenmeye ve gelişime açık, Çocuklar ile kolay iletişim kurabilen, - Misafir memnuniyeti odaklı olmayı hedef edinmiş ve bunu çalışmasına yansıtabilen, - Etkin bir iletişim ve ikna yeteneğine sahip, ekip ruhu taşıdığını düşünen, - Güler yüzlü, proaktif, diksiyonu düzgün, mesleki yeterliliğe sahip, - Kariyer hedefi olan, ekip arkadaşı arıyoruz. * Servis ve lojman olanaklarımız mevcuttur. Başvuracak adayların; bahar.cirik@bluemarlindeluxe.com adresine fotoğraflı özgeçmişinizi mail ile iletebilirsiniz. Sadece randevu verilen adaylarımızla görüşme yapılacaktır.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani