FİKO RESTAURANT – KARŞILAMA HOSTESİ – 25.03.2022 – SARIYER İŞ İLANISARIYER iş ilanınıFİKO RESTAURANT eleman ilanı KARŞILAMA HOSTESİ ilanı Buradaki .KARŞILAMA HOSTESİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
FİKO RESTAURANT
Pozisyon :
KARŞILAMA HOSTESİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
FİKO markası; Ocakbaşı kültürünü, şık dokunuşlar ekleyerek hem Türkiye'de hem de Global piyasada önemli bir yer edinmeye çalışan Lüks Restoran zinciridir. Büyüyen bu organizasyonda bizimle birlikte YENİKÖY ŞUBEMİZDE çalışacak, Aşağıdaki niteliklere sahip "KARŞILAMA HOSTESİ" aramaktayız. İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli tercih sebebidir, Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen, Her zaman iletişime açık, Hizmet kalitesini her zaman ileriye taşımayı hedefleyen, Yiyecek ve içecek sektöründe çalışmayı meslek edinmiş, Özverili ve öğrenmeye açık, Ekip içerisinde yer almayı seven, Hijyene, kişisel bakıma önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Telefon veya WhatsApp üzerinden 0530 254 75 37 numara ile – m.arioz@fikogroup.com veya ik@fikogroup.com mailinden cvnizi yollayarak başvuru sağlayabilirsiniz.

#İstanbulmodhotel #İstanbulisilanı #İstanbulelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İstanbul #isara , #İSTANBUL / SARIYERisilani, #SARIYERisilani