FUN SUN DI FINICA OTEL – COST CONTROLLER – 04.03.2022 – FİNİKE İŞ İLANIFİNİKE iş ilanınıFUN SUN DI FINICA OTEL eleman ilanı COST CONTROLLER ilanı Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
FUN SUN DI FINICA OTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Finike'de bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Cost Controller aranmaktadır. Yeme-İçme işletmelerinde daha önce en az 3 yıl aynı görevde çalışmış, *Menü-Reçete-Maliyet hesaplamalarına vakıf olan, *Ara-Flas-Aysonu sayımları ile satış-ikram-ödenmez-zayi maliyetleri hesaplayıp, kârlılık rakamlarını raporlayacak, *İdari ve işletme yönetimini sürekli bilgilendirmeler ile gelir-maliyet operasyonunu kontrol altında tutabilecek, *Satınalma-depolama-transfer işleyişini takip-kontrol-uygunsuzluk tespitlerini yapabilecek *Kurum ve işletmeye değer katmak, maliyet prosedür-prosesleri uygulanmasını sağlayabilecek. Zaman yönetimi konusunda etkin, analitik çalışan, skorları ve iş sonuçlarını sorgulayan, Problem çözme yetisine sahip, Gelişime açık, çalışmayı seven, Elektra ETS programını hakim , Başvuruların muhasebe@presadifinica.com.tr adresine mail göndermesi rica olunur.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / FİNİKEisilani, #FİNİKEisilani