Gizli Profil – SERVİS ELEMANI – 26.03.2022 – MARMARİS İŞ İLANIMARMARİS iş ilanınıGizli Profil eleman ilanı SERVİS ELEMANI ilanı Buradaki .SERVİS ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
SERVİS ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Marmaris Selimiye'de yer alan denize sıfır 7 odalı aile işletmemiz konaklama ve plaj alanından oluşmaktadır. Gün içinde mesai sabah kahvaltı ile başlamakta akşam yemeğinin toplanması ile sona ermektedir. Arada antre olacaktır. İş tanımı kısaca oda temizliği hariç diğer işlere (temizlik-bulaşık-mutfak işleri-müşteriye yiyecek içecek servisi-çamaşır-kalınan yerin düzenli temizliği vs…) yardımcı olmaktır. Yatacak yer, pansiyonun bahçesindeki 4 kişilik karavandır. 2 ya da maksimum 3 kişi paylaşacaktır. 15 Mayıs-15 Eylül arası çalışılacaktır. Rezervasyon durumuna göre, karşılıklı mutabakat ile Eylül sonuna ya da Ekim ayına sarkabilecektir. Esas olarak iki bayan personel işe alınacaktır. Ancak karıkoca şeklindeki başvurular da değerlendirilecektir. Her an, temiz ve titiz olmak bizimle çalışmak için olmazsa olmaz şarttır. Hem kişisel hijyene hem de yaşanan yerin temizliğine her daim dikkat edilmelidir. Başvuruların cep telefonuna whatsapp üzerinden yapılması gereklidir. Ücret bilgisi ciddi başvurular ile paylaşılacaktır. Başvurular saat 10:00 ile akşam 21:00 arası yapılmalıdır. Mutlaka daha önce çalışılan yerden referans verilmelidir. Yemek+SGK işletmemize aittir. Bahşişler çalışanlar arasında bölüştürülmektedir. Not: Sezonluk iş olduğundan yoğun çalışılmaktadır. Ücret ona göredir. İşletme sahipleri de tüm gün tesiste çalışmaktadır.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / MARMARİSisilani, #MARMARİSisilani