GÜRAL PREMIER TEKİROVA – MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) – 26.03.2022 – KEMER İŞ İLANIKEMER iş ilanınıGÜRAL PREMIER TEKİROVA eleman ilanı MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) ilanı Buradaki .MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
GÜRAL PREMIER TEKİROVA
Pozisyon :
MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere tecrübesiz 'Maid' olarak hemen görevlendirilecek ''Kat Hizmetleri Elemanı'' aramaktayız. Aranan Nitelikler - Otel oda temizlik görevini yapacak, - Ekip çalışmasına yatkın, -Etkin iletişim kurabilen, -Çözüm odaklı, -Pozitif ve güler yüzlü, -Mesleki yeterlilik belgesine sahip , -Yeniliklere açık, - Misafir odaları ve koridorların; temizlik düzen ve bakımına ilişkin işlemleri hijyen kurallarına uygun yapacak, -Otel lojmanında konaklama ve yemek imkanları sunulmaktadır.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani