HASTAN GIDA – AŞÇI – 18.04.2022 – KONYAALTI İŞ İLANIKONYAALTI iş ilanınıHASTAN GIDA eleman ilanı AŞÇI ilanı Buradaki .AŞÇI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
HASTAN GIDA
Pozisyon :
AŞÇI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Sushi restorantımıza "Aşçı Yardımcısı” alınacaktır MAİL Yoluyla başvurunuz.. Üretime hazırlık ve üretim faaliyetlerin hijyen kuralları çerçevesinde yapabilecek, Yemek hazırlık süreçlerine yardım edebilecek, Yemeklerin gerekli miktarlarda ve zamanında dağıtımını yapabilecek, Yemekhanenin temizliğini ve düzenini sağlayacak, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun çalışmalar yapabilecek, Uzakdoğu mutfağı ile ilgili, Aranan Temel Nitelikler Tercihen ilgili mesleki okullardan mezun olması, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 4-5 yıllık deneyim sahibi olan, Planlama ve uygulama yeteneğine sahip, Zamanı ve kaynakları verimli kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. Sushi restorantımıza "Aşçı Yardımcısı” alınacaktır.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / KONYAALTIisilani, #KONYAALTIisilani