J.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ. – BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU – 04.03.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıJ.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU ilanı Buradaki .BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
J.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Şirketimizin iç ve dış bilgi işlem departmanı operasyonunu yönetecek takım arkadaşı arıyoruz.  Planlama ve iş takibinde başarılı, analitik düşünen,  Takım ruhuna uyumlu, iş birliğine yatkın, görev sorumluluk bilincine sahip,  İlgili bölümden mezun ve tecrübesi olan,  İngilizce bilen,  Web sitesi, tasarımı konularında bilgisi olan,  Ofis içi oluşacak bilgisayar sorunlarıyla ilgilenecek,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Motor ve araba ehliyeti bulunan (aktif kullanabilen),  T.C. vatandaşı olan personel adaylarının başvurmalarını rica ederiz. Birebir başvuru için Alanyum Arkası Turka Sitesi J.O.DREAMS HOME SERVİCE ofisimize başvuru yapmanız gerekmektedir. İletişim: 0242 515 03 21 *Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye www.jodreams.dk adresinden ulaşabilirsiniz.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani