LARA BEACH HOMES – RESEPSİYONİST – 26.03.2022 – MURATPAŞA İŞ İLANIMURATPAŞA iş ilanınıLARA BEACH HOMES eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LARA BEACH HOMES
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Lara Güzeloba da 12 ay açık Lara Beach Homes tesisimiz için`, Çözüm odaklı, asyasoft programına hakim Yabancı Dil bilgisi olan, Güler yüzlü, iletişimde başarılı, motivasyonu yüksek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Otelimizde ağırlayacağımız misafirlerin karşılanması, giriş işlemlerinin yapılması, konaklama süresince ihtiyaçlarının karşılanması, çıkış işlemlerinin yapılması ve uğurlanması sürecini yürütebilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Lojman servis imkanımız yoktur.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani