LAUR HOTELS – GARSON (WAITER) – 03.03.2022 – DİDİM İŞ İLANIDİDİM iş ilanınıLAUR HOTELS eleman ilanı GARSON (WAITER) ilanı Buradaki .GARSON (WAITER) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LAUR HOTELS
Pozisyon :
GARSON (WAITER)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Didimin en köklü ve prestijli yenilenen luxury 5 yıldızlı otelinde görev yapacak Lise ve dengi okullar mezunu, Tercihen 2 yıl deneyimine sahip, Temsil yeteneği kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı hizmet verebilen, Tercihen yabancı dil olarak İngilizce bilen, Güler yüzlü, nazik, kişisel bakımına özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Çözüm odaklı ve güçlü bir takibe sahip, Öğrenmeye açık, sabırlı, özenli ve seri, Takım çalışmasına yatkın, yardım sever, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ayak uydurabilecek, Garson, Alakart Garsonu, Barmen ve Barmaid pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz. Cv nizi oacet@laurhotels.com adresine gönderebilirsiniz.

#aydinmodhotel #aydinisilanı #aydinelemanilanı #isilanı #elemanilanı #aydin #isara , #AYDIN / DİDİMisilani, #DİDİMisilani