LAUR HOTELS – TEKNİK MÜDÜR – 03.03.2022 – DİDİM İŞ İLANIDİDİM iş ilanınıLAUR HOTELS eleman ilanı TEKNİK MÜDÜR ilanı Buradaki .TEKNİK MÜDÜR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LAUR HOTELS
Pozisyon :
TEKNİK MÜDÜR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Didimin en köklü ve prestijli yenilenen luxury 5 yıldızlı otelinde görev yapacak "Teknik Müdür" arayışımız vardır. Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun veya önlisans mezunu, Teknik konularda en az 5 yıl tecrübeye sahip, Makine- ekipman ve otomasyon teknik alt yapısı güçlü, Elektrik, mekanik ve mekatronik konularına hakim, Binaların merkezi ısıtma ve soğutma sistemlerinin çalışma prensibini bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Yönetim sistemlerine hakim, Ekip yönetimi yapabilecek ve puantaj deneyimi olan, Teknik işlem süreçlerini takip edebilecek; sorumluluğunu alabilecek; planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Didimde ikamet eden/edebilecek olan, Araç kullanabilen. İş Tanımı Sahada yapılan imalatların, projelerde gerekli revizyonlarını sağlamak için takibini yapma, Metraj ve hesap çalışmalarını sahada yapılacak kontrol ve yerinde ölçümler ile desteklemek Tüm saha teknik operasyonunun yönetilmesi, Periyodik bakımların yapılması ve raporlanması. Cv nizi fyetut@laurhotels.com adresine iletebilirsiniz.

#aydinmodhotel #aydinisilanı #aydinelemanilanı #isilanı #elemanilanı #aydin #isara , #AYDIN / DİDİMisilani, #DİDİMisilani