LIBERTY HOTELS LARA – ANİMATÖR – 18.04.2022 – AKSU İŞ İLANIAKSU iş ilanınıLIBERTY HOTELS LARA eleman ilanı ANİMATÖR ilanı Buradaki .ANİMATÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LIBERTY HOTELS LARA
Pozisyon :
ANİMATÖR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sloganı " ÖZGÜRLÜĞÜ KEŞFET" olan, Özyer Grup bünyesinde, Antalya-Kundu oteller bölgesinde 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren 311 odadan oluşan beş yıldızlı Ultra Her şey Dahil konseptli Liberty Lara otelimize katkıda bulunacak "Animatör” pozisyonu için çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler Bireysel Özgürlük Felsefesi üzerine kurulmuş yönetim tarzını benimseyen, İnsanları cevap vermek için değil, anlamak için dinleyen, Hareketli ve neşeli bir çalışma ortamında; çalışma arkadaşlarına karşı saygılı ve hoşgörülü, 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonlarda en 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce / Almanca bilen (2. dil tercih nedenidir) Organizasyon, oyun yaratma ve uygulama yeteneğine sahip, 7,5 SAATLİK VARDİYA İLE ÇALIŞACAK, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, İşin Tanımı Liberty Lara tesisimizin Animasyon ekibinde aktif rol alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / AKSUisilani, #AKSUisilani