LIBERTY HOTELS LARA – KOMİ – 03.03.2022 – AKSU İŞ İLANIAKSU iş ilanınıLIBERTY HOTELS LARA eleman ilanı KOMİ ilanı Buradaki .KOMİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LIBERTY HOTELS LARA
Pozisyon :
KOMİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sloganı " ÖZGÜRLÜĞÜ KEŞFET" olan, Özyer Grup bünyesinde, Antalya-Kundu oteller bölgesinde 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren 311 odadan oluşan beş yıldızlı Ultra Her şey Dahil konseptli Liberty Lara otelimize katkıda bulunacak "Komi” pozisyonu için çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler Bireysel Özgürlük Felsefesi üzerine kurulmuş yönetim tarzını benimseyen, İnsanları cevap vermek için değil, anlamak için dinleyen, Hareketli ve neşeli bir çalışma ortamında; çalışma arkadaşlarına karşı saygılı ve hoşgörülü, En az bir yabancı dil bilen (İngilizce veya Almanca) Vardiyalı sistemde çalışabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, İşin Tanımı Liberty Lara tesisimizin F&B ekibinde aktif rol alabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uygun çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / AKSUisilani, #AKSUisilani