LONGOSPHERE GLAMPING – REZERVASYON GÖREVLİSİ – 03.03.2022 – DEMİRKÖY İŞ İLANIDEMİRKÖY iş ilanınıLONGOSPHERE GLAMPING eleman ilanı REZERVASYON GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .REZERVASYON GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LONGOSPHERE GLAMPING
Pozisyon :
REZERVASYON GÖREVLİSİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Trakya bölgesi Kırklareli İli, Demirköy İlçesi, İğneada Beldesinde orman içinde kurulmuş ve Türkiye'nin ilk ve En büyük Glamping tesisi olan "LONGOSPHERE" ( BAY / BAYAN ) Resepsiyon / Rezervasyon Memuru aramaktadır. 12 Ay Açık Olan Tesisimiz, şehir oteli, resort otel veya tatil köyü değildir. Konaklamanın lüks glamping çadırlarında yapıldığı, gastronomiye önem verilen restoranı, barları, piknik alanı, macera parkı, meydanları, etkinlik alanları, marketi, kasabı, manavı, cafesi, yerinden lezzetleri, sanat ve zanaat atölyeleri ve çeşitli tesis dışı etkinliklerin tapıldığı farklı bir tesistir. LOJMAN İMKANIMIZ BULUNMAKTADIR.

#kirklarelİmodhotel #kirklarelİisilanı #kirklarelİelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kirklarelİ #isara , #KIRKLARELİ / DEMİRKÖYisilani, #DEMİRKÖYisilani