LOVA HOTEL & SPA – RESEPSİYONİST – 04.03.2022 – MERKEZ İŞ İLANIMERKEZ iş ilanınıLOVA HOTEL & SPA eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LOVA HOTEL & SPA
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
LOVA HOTEL & SPA bünyesinde resepisyonda verilen tüm hizmetlerin, misafir memnuniyetini en üst seviyede karşılayacak şekilde yürütülmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya ilgili bölümlerinden mezun, Otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Teknolojiyi yakından takip eden ve MS Office, Elektra ve ilgili programlarını kullanan, Temsil ve koordinasyon yeteneklerine sahip takım arkadaşı. Güler yüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren , Yoğun iş temposuna ve vardiyalı düzene ayak uydurabilecek , Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Yalova'da ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

#yalovamodhotel #yalovaisilanı #yalovaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #yalova #isara , #YALOVA / MERKEZisilani, #MERKEZisilani