LOVA HOTEL & SPA – TEKNİK PERSONEL – 04.03.2022 – MERKEZ İŞ İLANIMERKEZ iş ilanınıLOVA HOTEL & SPA eleman ilanı TEKNİK PERSONEL ilanı Buradaki .TEKNİK PERSONEL iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LOVA HOTEL & SPA
Pozisyon :
TEKNİK PERSONEL
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İş Tanımı Elektrik – Elktronik konusunda donanımlı Tamirat,tadilat işlerini gerçekleştirecek, Teknik konularda hizmet sağlayacak, Kurumun rutin kontrollerini yapacak, Sorun oluşmadan müdahale edebilecek, yada sorun oluştuğunda çözümleyebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kurumun bakım-onarım işlerinden sorumlu '' Teknik Personel '' pozisyonunda çalışma arkadaşı aramaktayız. Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elekrtik- Elektronik bölümlerinden mezun, Teknik ekipmanlar (ısıtma, sıhhi tesisat, iklimlendirme ve klima, havuz bakım ) hakkında bilgi sahibi olan, Mekanik bakım , Tesisat, Elektrik, v.b. Onarım işlerine hakim ve konusunda deneyimli Mobilya, dekorasyon, peyzaj işlerinden anlayan, Bina iç ve dış tesisat, kablolama ve elektrik işlerinde tecrübeli,İnternet ve telefon tesisatı çekimi, ses sistemi, mixer ve mikrofon, projeksiyon, sahne ışıkları konusunda bilgisi olan, Bakım, onarım ve servis işlerinin takibini yapabilecek Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Genç ve dinamik ortamlarda çalışmayı seven, motivasyonu yüksek, çalıştığı firmaya güven veren, Pratik, düzenli ve sonuç odaklı planlı çalışan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Disiplinli, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,çalışan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Yalova’da ikamet eden. Askerlik görevini yapmış veya ilişiği bulunmayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

#yalovamodhotel #yalovaisilanı #yalovaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #yalova #isara , #YALOVA / MERKEZisilani, #MERKEZisilani