MICHELL HOTEL – REZERVASYON SORUMLUSU – 26.03.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıMICHELL HOTEL eleman ilanı REZERVASYON SORUMLUSU ilanı Buradaki .REZERVASYON SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MICHELL HOTEL
Pozisyon :
REZERVASYON SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ALANYA KESTEL BÖLGESİNDE BULUNAN TESİSİMİZDE Tercihen üniversite gerekli bölümlerinden en az ön lisans düzeyinde mezun. Benzer pozisyonda tecrübesi olan, Elektra otel programını kullanabilen veya daha önce benzer program kullanmış, Almanca iyi derecede bilen 2.dil tercihen İngilizcesi orta seviyede olan Diksiyonu düzgün ,insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren prezantabl, Şirket prensiplerini benimseme ve temsil yeteneği yüksek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutabilen, Kontrat okuma,Oda fiyatlandırmalarında,Acente rezervasyon sistemlerinde bilgisi olan, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Tercihen Alanya da ikamet eden, Rezervasyon sorumlusu alınacaktır. ilgilenen adayların CV lerini; fom@michellhotel.com adresine yada 05495162246 Watsapp hatına göndermeleri önemle rica olunur. Telefonda başvuru kabul edilemektedir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani