MUSHO OTEL – BELLBOY – 26.03.2022 – AYVALIK İŞ İLANIAYVALIK iş ilanınıMUSHO OTEL eleman ilanı BELLBOY ilanı Buradaki .BELLBOY iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MUSHO OTEL
Pozisyon :
BELLBOY
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Ayvalık /sarımsaklı beldesinde 164 odalı sezonda her şey dahil konsepte hizmet veren bölgenin en iyi ve yeni oteliyiz. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Turizm Otelcilik alanında eğitim almış veya çalışma tecrübesi olan, Mesleki düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Misafir memnuniyet odaklı çalışabilen, Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına önem veren, Problem çözmeyi seven, İletişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen ekip arkadaşı aramaktayız. Başvuru Cv nizi ik@otelmusho.com adresine gönderebilirsiniz. Telefonla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

#balikesİrmodhotel #balikesİrisilanı #balikesİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #balikesİr #isara , #BALIKESİR / AYVALIKisilani, #AYVALIKisilani