NURKAN ZÖNGÖR MUHASEBE BÜROSU – MUHASEBE SORUMLUSU – 18.04.2022 – BODRUM İŞ İLANIBODRUM iş ilanınıNURKAN ZÖNGÖR MUHASEBE BÜROSU eleman ilanı MUHASEBE SORUMLUSU ilanı Buradaki .MUHASEBE SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
NURKAN ZÖNGÖR MUHASEBE BÜROSU
Pozisyon :
MUHASEBE SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
1-Gümbet'teki Mali Müşavirlik Muhasebe Büromuza En az 4-5 yıl arası MUHASEBEDE'de çalışmış (özellikle MUHASEBE de ve Muhasebede çalışmış TECRÜBESİ olanlar tercihimizdir.) 2-Gümbet'e ulaşım sorunu olmayan, 3-Luca Muhasebe Programını veya başka muhasebe programlarını kullanmış ve iyi bilen 4- TDHP iyi bilen, Alış ve Satış Faturalarını işleyebilen (Fiş, Fatura, E-Fatura -E-Arşiv),Defter beyan bilen, E-Beyanname Bilen, GIB E-arşiv kesmeyi bilen 5-Bordroların hazırlanması, İşe Giriş-Çıkış İşlemlerini yapan, 6-KDV, KDV-2, MUHSGK Beyn. yapmayı bilen ve daha önce yapmış olan Uzun süreli çalışmayı düşünen, Muhasebe mesleğini seven, Öğrenmeye istekli, 25-60 yaş arası hemen çalışmaya başlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Not.Lojmanımız yoktur. Lütfen yukarıdaki aranan minimum özellikler uymuyorsa ve alakasız işlerde çalışanlar başvurmasın.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / BODRUMisilani, #BODRUMisilani