ODEON GÜVENLİK KORUMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. – GÜVENLİK ELEMANI – 25.03.2022 – MARMARİS İŞ İLANIMARMARİS iş ilanınıODEON GÜVENLİK KORUMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. eleman ilanı GÜVENLİK ELEMANI ilanı Buradaki .GÜVENLİK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ODEON GÜVENLİK KORUMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.
Pozisyon :
GÜVENLİK ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İŞ TANIMI OGD’nin Muğla/Marmaris/Hisarönü'nde yer alan projesi için, özel güvenlik olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Özel Güvenlik Personeline ihtiyaç duyulmaktadır. GENEL NİTELİKLER Silahlı veya silahsız geçerliliği bulunan özel güvenlik kimlik kartına sahip, 40 yaşını aşmamış Erkek , 1,70 ve üzerinde boy ve fiziki görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip, Herhangi bir sağlık problemi ve engeli bulunmayan, Özel Güvenlik görevlisi olarak iş deneyimi bulunan, Vardiyalı düzende çalışabilecek (3 vardiya), Askerlik yönünden işe engel durumu olmayan, Sabıkası olmayan, 5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmayan, halen devam eden mahkemesi olmayan, Tercihen en az lise mezunu, Lojmanda kalabilecek BAŞVURU ŞEKLİ Başvurular ODEON Güvenlik Koruma Ve Danışmanlık A.Ş. internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurularak yapılacaktır. https://www.ogdsecurity.com/is-basvuru-formu/ *Proje lojmanlıdır,yemek proje tarafından verilmektedir.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / MARMARİSisilani, #MARMARİSisilani