OLIVIERA RESORT KALEM ADASI – PERSONEL MÜDÜRÜ – 17.04.2022 – DİKİLİ İŞ İLANIDİKİLİ iş ilanınıOLIVIERA RESORT KALEM ADASI eleman ilanı PERSONEL MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .PERSONEL MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
OLIVIERA RESORT KALEM ADASI
Pozisyon :
PERSONEL MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Ada Otelimizde Personel Şefi / sorumlusu olarak , sezonluk ( 6 ay ) çalışacak , * Mali / İdari işler Departmanına bağlı, * Turizm Sektöründe ( otelcilik Bölümü ) benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, * Personel Özlük işlemlerini bilen ve bu işlemleri iç tüzük kurallarına uygun yönetebilecek, * Elektra Personel programını / herhangi bir personel prg. ve Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, * Kişisel ve Kurumsal yeniliğe açık, etkin iletişim yeteneğine sahip, * 45 yaşını aşmamış, Ada Otel lojmanda konaklayabilecek, * İlgilenenlerin resimli özgeçmişlerini personel@olivieraresort.com adresine göndermeleri / 0532 290 80 25 nolu telefona müracatları rica olunur.

#İzmİrmodhotel #İzmİrisilanı #İzmİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İzmİr #isara , #İZMİR / DİKİLİisilani, #DİKİLİisilani