ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. – BARBOY – 04.03.2022 – FETHİYE İŞ İLANIFETHİYE iş ilanınıORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı BARBOY ilanı Buradaki .BARBOY iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
BARBOY
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen minimum A2 seviyesinde İngilizce bilen, alanında en az 2 yıl tecrübeli, 20-25 yaş aralığında, içecek ürün bilgisine hakim, hijyen belgesi olan, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, motivasyonu yüksek, dinamik, gelişime açık, güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ile edinmiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, “BARBOY&BARGIRL“ olarak görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz. (Fethiye ve civarında oturması tercih nedenidir.) İlgilenen adayların ik@orkahotels.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri veya şahsen başvurmaları rica olunur.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / FETHİYEisilani, #FETHİYEisilani