ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. – BARMEN – 04.03.2022 – FETHİYE İŞ İLANIFETHİYE iş ilanınıORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı BARMEN ilanı Buradaki .BARMEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
BARMEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere; En az lise, tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu mezunu, İngilizce bilen, ilgili pozisyonda 2 yıl ve üstü tecrübeye sahip, 25-45 yaş aralığında, içecek ürün bilgisine hakim, mesleki eğitimlere katılmış, hijyen belgesi olan, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, iletişim becerisi ve motivasyonu yüksek, dinamik, proaktif, değişimlere çabuk adapte olabilen, disiplinli, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ile edinmiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, “BARMEN“ olarak görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz. (Fethiye ve civarında oturması tercih nedenidir.) İlgilenen adayların ik@orkahotels.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri veya şahsen başvurmaları rica olunur.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / FETHİYEisilani, #FETHİYEisilani