ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. – GARSON (WAITER) – 18.04.2022 – FETHİYE İŞ İLANIFETHİYE iş ilanınıORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı GARSON (WAITER) ilanı Buradaki .GARSON (WAITER) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
GARSON (WAITER)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik ve ilgili bölümlerinden mezun, alanında en az 2 yıl tecrübeli, 25-35 yaş aralığında, iyi derecede İngilizce bilen(konuşma),takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamik, kendine güvenen, öğrenmeye açık, güler yüzlü, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı, kişisel bakımına özen gösteren, “GARSON” olarak görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz. (Fethiye ve civarında oturması tercih nedenidir.) İlgilenen adayların ik@orkahotels.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri veya şahsen başvurmaları rica olunur.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / FETHİYEisilani, #FETHİYEisilani