ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. – RESEPSİYONİST – 04.03.2022 – FETHİYE İŞ İLANIFETHİYE iş ilanınıORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ORKA TURİZM İNŞAAT EMLAK TAAH. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Turizm İşletmeciliği ve/veya ilgili bölümlerinden mezun, ileri derecede İngilizce bilen (konuşma ve yazma), ilgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Elektra Otel Programı ve MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Hotel Runner Kanal Yönetim Programı ve Extranet kullanımı konusunda tecrübeli, 16.00-24.00 shiftinde çalışmaya uygun, raporlama yapabilecek, analitik düşünce yeteneğine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim becerisi ve motivasyonu yüksek, değişimlere çabuk adapte olabilen, disiplinli, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyetini önemseyen ve sonuç odaklı, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, “RESEPSİYONİST“ olarak görev yapacak ekip arkadaşı arıyoruz. (Fethiye’de ikamet etmesi tercih nedenidir.) İlgilenen adayların ik@orkahotels.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri veya şahsen başvurmaları rica olunur.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / FETHİYEisilani, #FETHİYEisilani