PALMET BEACH HOTEL – PERSONEL SORUMLUSU – 03.03.2022 – BODRUM İŞ İLANIBODRUM iş ilanınıPALMET BEACH HOTEL eleman ilanı PERSONEL SORUMLUSU ilanı Buradaki .PERSONEL SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
PALMET BEACH HOTEL
Pozisyon :
PERSONEL SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Merkezi Antalya da bulunan Bodrum Otelimiz için *Personel işe giriş ve çıkış işlemlerini yürütecek. *Personel zimmet tutanaklarının hazırlayacak ve dosyalayacak. *Yapılacak olan tüm eğitimlerin düzenleyecek ve yapılan eğitimlerin dosyalamasını yapacak. * İşten ayrılan veya iş akdi feshedilen personele 4857 Sayılı İş Kanununa uygun gerekli evrakları düzenleyip, imza sürecini tamamlayacak. *Personel özlük dosyalarının oluşturacak, güncelleyecek ve işten ayrılan personelin özlük dosyalarını arşivleyecek. *işe giren ve işten ayrılan personelin kimlik bildirim sistemine kayıt edecek. *Çalışanların aylık puantaj kayıtlarını tutarak bordrolama işlemlerini gerçekleştirecek. *İş kazalarının ilgili kurumlara bildirecek. *İş göremezlik raporları takip edip onaylamasını yapacak. *Maaşında haciz bulunan personellerin, ilgili dairelerle yazışmalarını yaparak, yasal düzenlemeye göre bordrosunu hesaplayacak ve yapılan kesintilerin listesinin hazırlayacak. *Puantaj ve ücret hesap pusulalarını hazırlayarak personellere imzalatıp, dosyalaması yapacak. *Tutanak – İhtar – Savunma – iç yazışma vb. evraklarının hazırlayacak. *Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili işlemlerin yürütecek. *SGK teşviklerini tanımlayıp, uygulamasını yapabilecek. *Merkez le koordineli çalışabilecek. *RMOS ve MS Office programlarını kullanabilen. Bodrumda ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / BODRUMisilani, #BODRUMisilani