QUA COMFORT HOTEL – GARSON (WAITER) – 26.03.2022 – BAĞCILAR İŞ İLANIBAĞCILAR iş ilanınıQUA COMFORT HOTEL eleman ilanı GARSON (WAITER) ilanı Buradaki .GARSON (WAITER) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
QUA COMFORT HOTEL
Pozisyon :
GARSON (WAITER)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Şehir Otelciliğinin yeni yüzü olan 5 yılıdızlı QUA COMFORT HOTEL , yenilikçi, vizyoner yapısı ve birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor. Açılışından bugüne kadar üstün hizmet performansı ile misafirlerin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı başaran otelimizde ekibimizin bir parçası olmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip BAY / BAYAN “GARSON “ arıyoruz. Mesleki İngilizce bilgisine sahip, Genç ve sorumluluk bilinci gelişmiş,, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik ve proaktif, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine önem veren, Ekstra satış yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve enerjik, Belirlenen otel standartlarında hızlı ve etkin bir şekilde servis verilmesini sağlayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Ulaşım problemi olmayan Müracaat için, fb@quacomforthotel.com adresine veya 0549 129 90 13 nolu telefona whatsapp üzerinden fotoğraflı CV’ nizi gönderiniz, Uygun adaylara randevu verilerek, görüşme için davet edilecektir.

#İstanbulmodhotel #İstanbulisilanı #İstanbulelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İstanbul #isara , #İSTANBUL / BAĞCILARisilani, #BAĞCILARisilani