Ramada Resort Otel Kuşadası – HAVUZCU – 25.03.2022 – KUŞADASI İŞ İLANIKUŞADASI iş ilanınıRamada Resort Otel Kuşadası eleman ilanı HAVUZCU ilanı Buradaki .HAVUZCU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Ramada Resort Otel Kuşadası
Pozisyon :
HAVUZCU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm Sektöründe öncü ÖZYER Grup şirketi Ramada Suites By Wyndham Kuşadası Otelimizde Teknik Servis Departmanında Havuz Görevlisi olarak görev yapacak Çalışma arkadaşları arıyoruz.  Havuz Operatörlüğü belgesine haiz,  Havuz kimyasalları ve bakımı konusunda daha önce deneyimli, Teknik Servis Departmanında Havuz Görevlisi çalışma arkadaşımız olmak için başvurularınızı bekliyoruz. Görev Tanımı ve Nitelik Profili iş görüşmesinde tebliğ edilecek olup, il dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur. Başvurularınızda yer alan bilgileriniz mevcut ya da ileride şirketimizde oluşabilecek uygun görev tanımları için değerlendirilmek üzere şirket veri tabanımıza işlenecek ve niteliklerinize uygun bir görev olması halinde sizinle tekrar irtibat sağlanacaktır. Bilgilerinizin gizli tutulması hususu şirketimiz sorumluluğunda olup, KVKK ve Şirket politikası gereği bu hususa özen göstermekteyiz.

#aydinmodhotel #aydinisilanı #aydinelemanilanı #isilanı #elemanilanı #aydin #isara , #AYDIN / KUŞADASIisilani, #KUŞADASIisilani