SAPHİR HOTEL – GELİRLER VE KREDİLER SORUMLUSU – 03.03.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıSAPHİR HOTEL eleman ilanı GELİRLER VE KREDİLER SORUMLUSU ilanı Buradaki .GELİRLER VE KREDİLER SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SAPHİR HOTEL
Pozisyon :
GELİRLER VE KREDİLER SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
KONAKLIDA FAALİYET GÖSTEREN İŞLETMEMİZE; TERCİHEN ÜNİVERSİTENİN İŞLETME,İKTİSAT BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TURİZM SEKTÖTÜNDE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ELEKTRA VE NETSİS PROGRAMLARINA HAKİM MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM GÜNLÜK GELİRLERİN TAKİBİNİ YAPACAK VE MUHASEBE KAYITLARINI YAPACAK TÜM GELİR KALEMLERİNİN GÜNLÜK TAKİBİNİ VE KAYITLARINI YAPACAK GELİR RAPORLARINI HAZIRLAYACAK ACENTA KONTRATLARINI OKUYUP,BELİRLENEN SATIŞ FİYATLARININ DOĞRU UYGULANIP UYGULANMADIĞINI KONTROL EDECEK VE FATURALARIN KESİLMESİNİ SAĞLAYACAK RAPORLAMASINI VE TAHSİLATINI SAĞLAYIP AYNI ZAMANDA TAHSİLAT KAYDINI YAPACAK H.K. RAPORLARININ KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK UYUŞMAZLIK RAPORLARUNUN KONTROLÜNÜ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR. ADAYLARIN YUKARIDA BELİRTİLEN MAİL ADRESLERİNE ÖZGEÇMİŞLERİNİ GÖNDERMELERİ RİCA OLUNUR.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani