SİDE PREMIUM HOTEL – SOSYAL MEDYA – 04.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANIMANAVGAT iş ilanınıSİDE PREMIUM HOTEL eleman ilanı SOSYAL MEDYA ilanı Buradaki .SOSYAL MEDYA iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE PREMIUM HOTEL
Pozisyon :
SOSYAL MEDYA
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Öz Hotels bünyesinde bulunan 5 yıldızlı tesislerimizde görevlendirilmek üzere; -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl, -Dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen , -Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, -Sosyal ağların özelliklerini iyi bilen, trendleri yakından takip edebilen , -Marka bilinirliğine katkı sağlayacak çalışmaları yürütebilecek, -Düzenli olarak orjinal metin, resim, video vb içerik oluşturup yayınlayabilecek, -Sosyal medya üzerinden gelen yorum ve talepleri karşılayabilecek, -Adobe Illustrator, After Effects, Photoshop programlarına hakim, -İletişim yetenekleri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, -Drone, GoPro vb Kullanınımına hakim olan. Sosyal Medya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen adayların mail yoluyla müracaat etmeleri rica olunur.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani