SGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ. – ÇAMAŞIRHANE ŞEFİ – 18.04.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıSGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ. eleman ilanı ÇAMAŞIRHANE ŞEFİ ilanı Buradaki .ÇAMAŞIRHANE ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ.
Pozisyon :
ÇAMAŞIRHANE ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Alanya SANAYİ BÖLGESİNDE faaliyet gösteren ÇİVİT ÇAMAŞIR YIKAMA Fabrikasında görevlendirilmek üzere , • Sorumluluk alabilecek, -Çamaşır yıkama fabrikasında yada otellerin çamaşırhane departmanında Yıkama veya Kurutma konusunda çalışmış ya da yıkamacı ve kurutmacılık işinin ne olduğunu bilen ve bu işi kendisine meslek edinip çalışmak isteyen,(işe başlamadan iş ile ilgili eğitim verilecektir.) •Tercihen Alanya ilçesinde ikamet eden, Lojman vardır. -Bay personel aranmaktadır. -YIKAMACI VE KURUTMACI alım ilanıdır. İlgilenen adayların mesai saatleri içinde şahsen başvurmaları ya da 541 810 0584 numaralı telefondan Metin Bey veya musa.guvendik@civit.com.tr e-posta adresine özgeçmişlerini iletmeleri gerekmektedir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani