SPARK HOTEL RESIDENCE KONYA – REZERVASYON GÖREVLİSİ (ONLINE) – 26.03.2022 – SELÇUKLU İŞ İLANISELÇUKLU iş ilanınıSPARK HOTEL RESIDENCE KONYA eleman ilanı REZERVASYON GÖREVLİSİ (ONLINE) ilanı Buradaki .REZERVASYON GÖREVLİSİ (ONLINE) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SPARK HOTEL RESIDENCE KONYA
Pozisyon :
REZERVASYON GÖREVLİSİ (ONLINE)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ… Konya'da bulunan Spark Hotel Residence Konya'ya (54 Oda – 4 Yıldız) istihdam edilmek üzere Rezervasyon Yetkilisi olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı Online kanalların takibi ve yönetilmesi Telefon ve e-posta yolu ile gelecek misafir taleplerine otel standartları doğrultusunda yanıt verilmesi ve rezervasyona dönüştürülmesi. Günlük olarak otele giriş yapacak olan misafir listesinin kontrol edilmesi ve önbüro ile koordineli şekilde aksiyonların alınması. Rezervasyonların ön ödeme takibinin yapılması ve garanti altına alınması. Acenta ve şirket rezervasyon taleplerinin müsaitlik doğrultusunda yanıtlanması ve yazılı konfirmasyon gönderimi. Aranan Nitelikler Turizm sektöründe kariyer hedefi olan, Resepsiyon ve rezervasyon departmanlarında en az 1 yıl görev almış, Rezervasyon, online satış kanalları ve yönetimine hakim, Elektra otel programı bilen, Online kanal yönetimi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri gelişmiş, misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarında deneyimli, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasına ve iç iletişime önem veren, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneğe sahip, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, iletişim ve temsil kabiliyeti yüksek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konya'da ikamet eden, Lojman imkanımız yoktur. Özgeçmişlerinizi ik@sparkhotel.com.tr adresine bekliyoruz. Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

#konyamodhotel #konyaisilanı #konyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #konya #isara , #KONYA / SELÇUKLUisilani, #SELÇUKLUisilani