SUNPARK HOTELS – İŞLETME MÜDÜRÜ – 11.02.2022 – ALANYA İŞ İLANIALANYA iş ilanınıSUNPARK HOTELS eleman ilanı İŞLETME MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .İŞLETME MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SUNPARK HOTELS
Pozisyon :
İŞLETME MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Değerli Aday, Bizlere e-posta ile ileteceğiniz özgeçmişinizdeki kişisel ve özel nitelikli verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve şirketimiz politikaları gereği, işlenmelerini gerektiren amaç çerçevesinde ve bu amaç ile bağlantılı, sınırlı, ölçülü şekilde, tarafımıza bildirdiğiniz veya bildirildiği şekliyle kişisel verilerin doğruluğunu ve en güncel halini koruyarak, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, yeniden düzenleneceğini, kanunen bu kişisel verileri talep etmeye yetkili olan kurumlar ile paylaşılacağını, kişisel verilerimin yurtiçi veya yurtdışı üçüncü kişilere aktarılacağını, devredileceğini, sınıflandırılabileceğini ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu’ nda sayılan sair şekillerde işlenebileceğini bildiririz. Değerli Aday, Göndereceğiniz özgeçmiş bilgilerinize ek olarak hazırlamış olduğumuz açık rıza metnini de e-postanıza ekleminizi ve tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Açık Rıza Belirtmiş olduğum kişisel ve özel nitelikli kişisel verilerimin yasal mevzuata uygun olarak şirketiniz tarafından veri sorumlusu sıfatı ile işlenmesine, resmi makamlara iletilmesine ve kişisel verilerimin şirketinizce uygun görülecek üçüncü taraflara ve kurumlara aktarılmasına açık rıza veriyorum. COOK'CLUB OTELİMİZ BÜNYESİNDE YER ALAN CANTINA RESTAURANTIMIZIN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAK ÜZERE, 1. İngilizce ve Rusça dil bilgisine sahip, 2. Üniversite mezunu (tercihen ilgili bölüm mezunu) 3. Alanında tecrübeli, 4. Analitik düşünebilen, presentable ve liderlik vasıflarına sahip, misafir ve personel memnuniyetini en üst seviyede tutabilen, 5. Maliyet kontrolü konusunda deneyimli, raporlama ve analiz becerisine sahip,yönetim, koordinasyon ve organize etme becerisi yüksek, Not: değerlendirmeler öncelikle cv üzerinden yapılacak olup, açık rıza metni eklenmemiş cv'ler değerlendirilmeyecektir.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani