THE NOWNESS HOTEL – GARSON (WAITER) – 16.04.2022 – ÇEŞME İŞ İLANIÇEŞME iş ilanınıTHE NOWNESS HOTEL eleman ilanı GARSON (WAITER) ilanı Buradaki .GARSON (WAITER) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE NOWNESS HOTEL
Pozisyon :
GARSON (WAITER)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
2022 yaz döneminde faaliyete geçecek olan THE NOWNESS LUXURY HOTEL&SPA otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ GARSON ‘’ arayışımız bulunmaktadır; -Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, -Benzer pozisyonda deneyimli, -Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, -Prezentasyonu ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü, pozitif ve enerjik, -Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, -Ekip çalışmasını benimseyen ve önem veren, -Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı -Vardiyalı sistemde çalışabilecek NOT: Konaklama imkanımız mevcuttur. * İlgilenen adayların hr@thenownesshotel.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini iletmeleri rica olunur.

#İzmİrmodhotel #İzmİrisilanı #İzmİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İzmİr #isara , #İZMİR / ÇEŞMEisilani, #ÇEŞMEisilani