THE NOWNESS HOTEL – KOMİ – 16.04.2022 – ÇEŞME İŞ İLANIÇEŞME iş ilanınıTHE NOWNESS HOTEL eleman ilanı KOMİ ilanı Buradaki .KOMİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE NOWNESS HOTEL
Pozisyon :
KOMİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
2022 yaz döneminde faaliyete geçecek olan THE NOWNESS LUXURY HOTEL&SPA otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ KOMİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır; -Tercihen lise/üniversitelerin Turizm ve Otelcilik gibi ilgili bölümlerinden mezun, -Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan, -Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, -Prezentasyonu ve diksiyonu düzgün, güler yüzlü, pozitif ve enerjik, -Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, -Ekip çalışmasını benimseyen ve önem veren, -Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı -Vardiyalı sistemde çalışabilecek NOT: Konaklama imkanımız mevcuttur. * İlgilenen adayların hr@thenownesshotel.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini iletmeleri rica olunur.

#İzmİrmodhotel #İzmİrisilanı #İzmİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İzmİr #isara , #İZMİR / ÇEŞMEisilani, #ÇEŞMEisilani