THE NOWNESS HOTEL – SICAK ŞEFİ – 18.04.2022 – ÇEŞME İŞ İLANIÇEŞME iş ilanınıTHE NOWNESS HOTEL eleman ilanı SICAK ŞEFİ ilanı Buradaki .SICAK ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE NOWNESS HOTEL
Pozisyon :
SICAK ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
2022 yaz döneminde faaliyete geçecek olan THE NOWNESS LUXURY HOTEL&SPA otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ CHEF DE PARTIE ‘’ arayışımız bulunmaktadır; -Benzer pozisyonda otel deneyimi olan, -Tercihen lise/üniversitelerin Gastronomi, Aşçılık vb. bölümlerinden mezun, -Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı -Gıda güvenliği konusunda bilgi sahibi ve uygulamalara hakim -Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip, güler yüzlü, -Hızlı ve etkili karar verebilen, -Yönetim ve organizasyon becerisi gelişmiş -Mesleki trendleri ve güncel gelişmeleri takip eden NOT: Konaklama imkanımız mevcuttur. * İlgilenen adayların hr@thenownesshotel.com adresine fotoğraflı özgeçmişlerini iletmeleri rica olunur.

#İzmİrmodhotel #İzmİrisilanı #İzmİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İzmİr #isara , #İZMİR / ÇEŞMEisilani, #ÇEŞMEisilani