THE S HOTEL ALAÇATI – HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) – 25.03.2022 – ÇEŞME İŞ İLANI



ÇEŞME iş ilanınıTHE S HOTEL ALAÇATI eleman ilanı HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) ilanı Buradaki .HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE S HOTEL ALAÇATI
Pozisyon :
HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Ege Kıyısında İzmir Alaçatı'da eşsiz manzaraya sahip olan The S Hotel'de 12 ay boyunca görevlendirilmek üzere 'Kat Hizmetleri Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe en az 7 yıl ilgili pozisyon deneyimine deneyimine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Temizlik, Hijyen ve Sanitasyon bilgilerine sahip, HACCP ve ISO standartlarına vakıf, Üst düzeyde liderlik, yönetim ve koordinasyon yeteneğine sahip, Otelcilik sektöründe uluslararası standartlara, yasal düzenlemelere ve süreçlere hakim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Otel yönetim sistemini kullanabilen, Personel Sevk ve idare becerisi gelişmiş, Yapılan eğitimler ile personelin devamlılığını sağlayan, Sezonluk,aylık,haftalık ince temizlik programlarını sağlayan, Aylık sayımları düzenli yapabilen, Çeşme bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), takım arkadaşı arıyoruz. Çalışanlarımız işletmemizin bir parçasıdır ve kendilerine uygun çalışma, barınma ortamı( Lojman ), kaliteli, hijyenik ve lezzetli tüm öğünler, uygun ücret ve zamanında ödeme imkanları sağlanmaktadır. Cv'nizi muhasebe@theshotel.com adresine göndermenizi rica ederiz.

#İzmİrmodhotel #İzmİrisilanı #İzmİrelemanilanı #isilanı #elemanilanı #İzmİr #isara , #İZMİR / ÇEŞMEisilani, #ÇEŞMEisilani