TITANIC BEACH LARA – MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) – 02.12.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANIMURATPAŞA iş ilanınıTITANIC BEACH LARA eleman ilanı MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) ilanı Buradaki .MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
TITANIC BEACH LARA
Pozisyon :
MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
“Maid – Kat Hizmetleri Görevlisi” Otelcilikte Uluslararası marka olan TITANIC HOTELS markamızın Antalya bölgesinde Lüx hizmet ile faaliyet gösterecek olanTITANIC BEACH LARA otelimizin Housekeeping departmanında sizi “Maid – Kat Hizmetleri Görevlisi” pozisyonunda görev almaya davet ediyoruz. Tercihen MYO ve/veya Turizm Liselerinin Turizm ve Otelcilik bölümleri mezunu Mesleki İngilizce bilgisi olan Uluslararası otel deneyimine sahip olmak İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve prezantabl Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli İnsan ilişkilerinde başarılı Dış görünüm ve kişisel hijyene özen gösteren Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen İŞ TANIMI Görevlerin ve atanan odaların dağılımının günlük olarak doğrulanması Oda erzak ve malzemelerini/temizlik arabasını toplamak ve kontrol etmek. Bütün kayıp eşyalarla marka standardına göre ilgilenmek. Kendisine verilen odaları ve banyoları temizlemek ve servise hazırlamak. Oda ve banyolardaki sarf malzemelerini yenilemek. Araba ve araba tepsilerinin temiz ve düzenli olmasını sağlamak. Temizlik malzemelerini yeniden depolamak ve kontrol etmek Gereken her türlü bakım ve onarım işini not almak ve bildirmek. Şirketin ve çalışanların eşyalarının emniyetini ve güvenliğini korumak Koridorların, resimlerin ve kapıların temiz tutulmasını sağlamak ve koridordaki çöp kovalarını boşaltmak. Yönetim tarafından talep edilen diğer görevler ile konukların makul ölçüdeki ricalarını yerine getirmek. Her zaman Marka standartlarına uymak.

#antalyamodhotel #antalyaisilanı #antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #antalya #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani