TUĞLAR GROUP HOTELS – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 25.03.2022 – BODRUM İŞ İLANIBODRUM iş ilanınıTUĞLAR GROUP HOTELS eleman ilanı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
TUĞLAR GROUP HOTELS
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,tercihen Turizm İşletme vb. Ön büro Müdürü olarak en az 3 yıl görev almış, Elektra ve MS Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) aktif şekilde kullanabilen, Üst düzey raporlama becerisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli , misafir memnuniyeti odaklı, Otellerdeki mevcut operasyon departmanlarında bilgi ve tecrübeye sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik problem çözme yeteneği ve sorumluluk alabilecek olan, Kontrat okuyabilen, Kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl İŞ TANIMI Önbüro departmanına ait günlük operasyonun ve doluluk oranlarının takibinin, kontrolünün ve yönetilmesinin sağlanması Misafir giriş-çıkış işlemleri ve ilerleyen sürecin etkin ve koordineli bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması, Rezervasyon, resepsiyon ve acenteler ile etkili iletişimin sağlanması, Misafir memnuniyetini üst düzeyde tutarak belirlenen hedefler doğrultusunda finansal istatistikleri takip etmek ve raporlama sürecini yönetmek, Satış ve pazarlama departmanı ile koordineli çalışmak. İlgilenen adayların cv@tuglargrouphotels.com adresine özgeçmişlerini göndermelerini rica ederim.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / BODRUMisilani, #BODRUMisilani