TURUNC HOTELS – RESEPSİYONİST – 26.03.2022 – MARMARİS İŞ İLANIMARMARİS iş ilanınıTURUNC HOTELS eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
TURUNC HOTELS
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Muğla – Marmaris – Turunç'ta bulunan Turunç Otellerinde 2022 Yaz Sezonunu Ön Büro departmanında değerlendirilmek üzere **RESEPSİYONİST** -Misafir giriş / çıkış işlemleri, veri girişlerinin yapılması , -İstek ve şikayetlerin ilgili birimlere / amirlere iletiminin yapılması ve takibi, Folyo ve dokümantasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibi konusunda bilgi sahibi. -Benzer pozisyonda daha önce deneyime sahip. -Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün. -Sorumluluk alabilen. -Misafir ilişkileri yönetimi konusunda deneyimli. -Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı seven. -Amirlerinden gelecek her türlü görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek. -Vardiyalı esnek çalışma saatlerinde çalışmakta sorunu olmayan -İngilizce bilen. (İngilizcenin yanında bilinen diğer diller tercih sebebidir.) -T.C vatandaşı Yukarıdaki koşulları sağlayan adayların resimli öz geçmişlerini rst.fom@turunchotels.com.tr adresine göndermeleri rica olunur.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / MARMARİSisilani, #MARMARİSisilani