UNICORN COMPANY – SPA RESEPSİYONİST – 18.04.2022 – FETHİYE İŞ İLANIFETHİYE iş ilanınıUNICORN COMPANY eleman ilanı SPA RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .SPA RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
UNICORN COMPANY
Pozisyon :
SPA RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Ş TANIMI; SPA RESEPSİYONİST; Otel içinde bulunan Spa alanında müşteri karşılama ve yapılan hizmetler hakkında bilgilendirme yapabilecek, spa içerisindeki iş akışını organize edebilecek ayrıca müşteri memnuniyetini sağlayabilecek nitelikli kişiler.. ARANAN NİTELİKLER - İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek - Seyahat engeli olmayan - Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya gereken özeni gösteren - Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren - İngilizce diline iyi derecede hakim, (bununla birlikte Rusça&İngilizce dillerinden en az birisini yada ikisini konuşabilen) - Güler yüzlü,Disiplinli , zaman ve stres yönetiminde başarılı - Takım çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın kadın takım arkadaşları arıyoruz.

#muĞlamodhotel #muĞlaisilanı #muĞlaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muĞla #isara , #MUĞLA / FETHİYEisilani, #FETHİYEisilani